trende

DGS Online Matematik Özel Ders

İndirimli
300 250
DGS Online Matematik Özel Ders

DGS matematik özel dersi ile ilgili bu yazıyı okuyorsanız belli ki bir arayış içerisindesiniz. DGS matematik özel ders almak isteyen adayların, yazının tamamını okuyup sonrasında özel matematik dersi alma kararlarını gözden geçirmelerini isterim.

Başarısı Kanıtlanmış Eğitimle Tanışmak Üzeresin?

Dersi anlatmak ve anlatma esnasında o soruları çözmekle, gerçek bir sınavda bunları yapabilmek çok farklıdır. Aşağıda göreceğiniz ilk fotoğraf 2019 yılı DGS yerleştirme sonucuma ait bir ekran görüntüsüdür. İkinci fotoğraf ise ALES sınavı sonucu paylaşımıdır. Her şey kusursuz gibi değil mi?

Evet sizlere bir hayal değil gerçeklik sunuyorum. Eğitim kariyerinde öğrencilere hep şunu söylemişimdir.

Sizlere hayal yerine gerçekleri vermelerini isteyin. Yapamadıklarını sizlerin üzerinizde veya çocuklarınızın üzerinde denemelerine imkan vermeyin.

DGS Matematik Dersleri Nasıl İşlenir?

DGS matematik özel ders programımız tamamen online olacaktır. Özel derse başlamadan önce Zoom üzerinden açacağımız oturum ile kameralarımız, mikrofonlarımız açık bir şekilde dersi yapacağız. Anlayamadığınız yerlerde veya o an sormak istediğiniz bir konuyu sorabilir hemen cevap alabilirsiniz. Normal bir dershanede veya etüd kurumunda bu şekilde bir eğitim alabilmeniz çok düşük olacaktır.

Ders Kaynak Paylaşımı

Online matematik özel ders almanın güzelliği de burada 🙂 Dersten önce sizlere anlatacağım dersin dijital kaynaklarını sizlerle paylaşacağım.

Ders Tekrarı

Matematik özel ders programının internetten online olarak verilmesi sizlere şu avantajı sağlayacak. Yapacağımız dersler kayıt altına alınacak. Daha sonra sizlerle paylaşılacak. Sizlere attığımız ders kaynak dosyasını önünüze alıp, ders kayıt videosunu açarak defalarca izleyebileceksiniz. Size yapılan özel bir dersin tekrarının istediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar edebileceksiniz. Dershane veya etüd merkezlerinde, konuyu o an derste anladınız anladınız bir daha geri dönüşü olmayacaktır.

İnteraktif Bir Eğitim

Nedir bu interakftif eğitim?

Özel kurduğum yazılım ile, birlikte işlediğimiz konular hakkında sistem üzerinde online olarak testler açılacak, konu tekrarını burada birlikte takip edeceğiz. Hatalı yaptığınız soruların çözümlerini geri dönüş olarak alacaksınız. İşi biraz daha ileri taşıyıp sistem üzerinden klasik soru paylaşımı yaparak, aldığınız dersin konusunu en ince detaylarıyla çözmenizi isteyeceğim. Tam anlamıyla sizleri takip edeceğim.

Online DGS Matematik Özel Ders Bilgileri
  • Dersler tamamen online olacaktır.
  • Zoom üzerinden işlenecektir.
  • Ders süresi 60 dakikadır.
  • Alacağınız eğitimde interaktif eğitim sistemim MSUZEM’den faydalanacaksınız.
  • Ders Ücreti: 250 TL
  • Özel ders fiyatı saatlik fiyattır.
  • Ödemeleri ders başında online yada IBAN hesabına eft/havale yöntemi ile yapabilirsiniz.
  • Sitemin sol alt tarafında bulunan whatsapp ikonu ile sorularınızı sorabilirsiniz.
Whatsapp
Yücel Pala
Yücel Pala
Merhabalar.
Online ders hakkında size nasıl bilgi verebilirim?