trende

TYT Online Matematik Özel Ders

Erken Kayıt
350 400
TYT Online Matematik Özel Ders

Uzun bir eğitim hayatı sonrası, hayalleriniz için son iki kapıdan birisi TYT sınavı. 2019 yılında başlayan iki ayaklı bu sınavın ilkine gireceksiniz. Daha önce klasik sorular diye tabir ettiğimiz yöntemler ile sorular çözülürken tyt ile, adeta kabuklarını kıran soru tarzlarıyla mantıksal düşünme, akıl yürütme, değerlendirme ve düşünme temelli problem çözme becerilerini ölçen bir tarza büründü. TYT online matematik özel ders ile bu sınavın üstesinden gelebilirsiniz.

Dersler Nasıl İşlenir

Tyt matematik özel ders programımız tamamen online olacaktır. Zoom üzerinden açacağımız oturum ile kameralarımız, mikrofonlarımız açık bir şekilde dersi yapacağız. Anlayamadığınız yerlerde veya o an sormak istediğiniz bir konuyu sorabilir hemen cevap alabilirsiniz. Normal bir dershanede veya etüd kurumunda bu şekilde bir eğitim alabilmeniz çok düşük olacaktır.

Ders Kaynak Paylaşımı

Online matematik özel ders güzellikleri burada ortaya çıkmaya başlayacak. Sizlere anlatacağımız derslerin kaynak dosyaları (pdf olarak) ders öncesi sizlerle paylaşılacak, ve sunum üzerinden dersi işleyeceğiz.

Ders Tekrarı

Matematik özel ders programının internetten online olarak verilmesi sizlere şu avantajı sağlayacak. Yapacağımız dersler kayıt altına alınacak. Daha sonra sizlerle paylaşılacak. Sizlere attığımız ders kaynak dosyasını önünüze alıp, ders kayıt videosunu açarak defalarca izleyebileceksiniz. Size yapılan özel bir dersin tekrarının istediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrar edebileceksiniz. Dershane veya etüd merkezlerinde, konuyu o an derste anladınız anladınız bir daha geri dönüşü olmayacaktır.

İnteraktif Bir Eğitim

Nedir bu interakftif eğitim?

Özel kurduğum yazılım ile, birlikte işlediğimiz konular hakkında sistem üzerinde online olarak testler açılacak, konu tekrarını burada birlikte takip edeceğiz. Hatalı yaptığınız soruların çözümlerini geri dönüş olarak alacaksınız. İşi biraz daha ileri taşıyıp sistem üzerinden klasik soru paylaşımı yaparak, aldığınız dersin konusunu en ince detaylarıyla çözmenizi isteyeceğim. Tam anlamıyla sizleri takip edeceğim.

TYT Matematik Özel Ders Bilgileri
  • Dersler tamamen online olacaktır.
  • Zoom üzerinden işlenecektir.
  • Ders süresi 60 dakikadır.
  • Alacağınız eğitimde interaktif eğitim sistemim MSUZEM’den faydalanacaksınız.
  • Ders Ücreti: 350 TL (Erken kayıta özel) (Öğretim yılı başlayınca 400 TL olacaktır.)
  • Özel ders fiyatı saatlik fiyattır.
  • TYT eğitim paketi 50 Seans sürecektir
  • Ödemeleri ders başında online yada IBAN hesabına eft/havale yöntemi ile yapabilirsiniz.
  • Sitemin sol alt tarafında bulunan whatsapp ikonu ile sorularınızı sorabilirsiniz.
Online TYT Özel Ders Konuları

Özel ders talebinde bulunmadan önce tyt matematik konuları neler bir göz atabilir, buna göre eksik gördüğünüz konulardan ders alabilirsiniz. Ama bu serüvene yeni başlıyorsanız öncelikle tyt matematik konularını dikkatlice inceleyin sonra ben bu tyt matematik özel ders planlamasını tamamen mi almalıyım yoksa parça parça devam mı etmeliyim buna karar verin. Bir bütün olarak ders görmeniz sizin yararınıza olabilir.

Whatsapp
Yücel Pala
Yücel Pala
Merhabalar.
Online ders hakkında size nasıl bilgi verebilirim?